Erkeklerin Beden Dili – Bölüm 2

Posted by on Aralık 21, 2012 in Erkeklerin Beden Dili - Bölüm 2 | 0 comments

Erkeklerin Beden Dili – Bölüm 2

Erkeklerin Beden Dili – Bölüm1‘i okumadıysanız buraya tıklayarak önce Bölüm 1’i okumanızı tavsiye ederiz. “Erkeklerin Beden Dili” konusunun bir bütünlük arz ettiğini ve erkek arkadaşınızın Beden Dili sırlarını keşfederek neler kazanacağınızı düşünürsek, bir sayfa geriye gitmenizin hiç bir zararı olmayacağı kanaatindeyiz.

Kadınlar İçin Erkeklerin Beden Dili Sırlarını Keşfetmek

Erkekleri Cezbetmek Sanatı - Erkeklerin Beden Dili

Erkekleri Cezbetmek Sanatı

Kaldığımız yerden devam ediyoruz,

  • Eğlence Anlayışı

Eğer hoşlandığınız erkek, harikulade, muhteşem, göz kamaştırıcı olabilir. Fakat eğer takıldığı arkadaşlarından kopamıyor ise, muhtemelen gergin, utangaç ve sıkılgan biridir. Bu yüzden ondan romantik jestler ve evin altını üstüne getiren tutkulu davranışlar beklemeyin. En azından bir sure için… Böyle bir erkeğin kabuğundan çıkışı için zamana ihtiyacı vardır.

Eğer hoşlandığınız erkek, dikkatleri üzerine çekmekten hoşlanan bir erkek ise, kendi imgesine odaklanmış biri demektir. Böyle bir erkek, sizinle baş başa kalmaktansa, çevresinde kendisine hayran olan bir kalabalıkla birlikte olmaktan hoşlanacaktır.

  • Trafikteki Tutumu

Eğer ilgilendiğiniz erkek, çılgın gibi araba kullanıyorsa, korna çalarak ve bağırarak başkalarına hakaret ediyorsa, muhtemelen saldırganlık sorunu vardır. Böyle bir erkek, öfke kontrolü çalışmalarına katılmak durumundadır.

  • Her Seferinde Seks için Harekete Geçen O mu?

Eğer erkek arkadaşınız, her kanı ısındığında düşünmeden üzerinize atlıyorsa, sizin cazibenize kapılmış biri olabilir.

Diğer yandan eğer tutucu biri ile çıkıyorsanız, harekete geçmek için sizin yeşil ışık yakışınızı bekleyecektir. Böyle bir erkek, her zaman başkalarını memnun etmek isteyen biri veya geçmişteki reddediliş anılarının egosunda açılan yaralar iyileşmemiş biri olabilir.

  • Seks Zamanı Tercihi

Eğer çıktığınız erkek, spontane olarak sabah seksinden hoşlanıyorsa, patlayıcı bir yüksek enerjiye sahiptir.

Eğer gece seksinden hoşlanıyorsa, muhtemelen romantik, ehlileştirilmiş biridir.

  • Restoranda Verdiği Siparişler

Eğer ilgilendiğiniz erkek, her zaman et ve patates yiyenlerden ise, güvenilir biri olabilir. Fakat aynı zamanda böyle erkeklerde macera duygusu eksiktir.

Eğer ilgilendiğiniz erkek, egzotik yiyeceklerden hoşlanıyorsa, önceliğini spontane yaşama vermiş biri olabilir ve böyle biri, statükodan hemen sıkılabilir.

  • Çılgın ve Dağınık mı?

Eğer ilgilendiğiniz erkek, kirli çamaşırlarını çamaşır sepetine atan biri ise, eğlence için çok uygun olmayan biri olabilir.

Eğer ilgilendiğiniz erkek, dağınık bir erkek ise, eğlenmekten hoşlanan fakat iç dünyasında gelişmemiş biri olabilir.

  • Beğendiği TV Programları

Eğer ilgilendiğiniz erkek, sürekli televizyon programları ve filmleri izleyen biri ise, bunu stres atmak için yapıyor olabilir. Böyle bir erkek ile ciddi olarak konuşmak hayli zordur. Hayal kırıklığı yaratabilir. Siz önemli bir şeyi tartışmak istedikçe, onun dirence daha da artar.

Eğer ilgilendiğiniz erkek, tartışca programlarını izleyen bir erkek ise, düşünmekten ve analiz etmekten hoşlanan biridir. Böyle bir erkek, problem çözmek becerilerinden gurur duyar. Size destek vermekten de gurur duyar.

  • Solak mı?

Eğer hoşlandığınız erkek solak ise, kalbinde bir sanatkarın ruhunu taşıyor olabilir. Bazı araştırıcılara göre böyle erkekler, sağ beyinlerini kullanıp daha fazla bilgi işleyebilmektedirler. Ve bu onların yaratıcılığını arttırmaktadır.

  • İç Çamaşırı Tercihleri

Eğer ilgilendiğiniz erkek, dar ve beyaz çamaşır giymeyi tercih ediyorsa, bu tür iç çamaşırı giymekten gurur duyan biridir. Bu iç çamaşırları ne kadar dar ise, size kendi cinsel becerilerini göstermeği o kadar istiyor demektir. Ve aynı zamanda sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için o kadar az muktedir demektir.

Eğer ilgilendiğiniz erkek, boxer tipi iç çamaşırı giyiyor ise, gösteriş yapmaktan hoşlanmayan biri olabilir, böyle bir erkek sizin ihtiyaçlarınıza daha fazla odaklanacaktır.

  • Saçı

Bazı beden dili uzmanlarına göre, kızlar nasıl bedenlerine kafayı takıyorlar ise, erkekler de saçlarına kafayı takmaktadırlar. Kullandığı şampuan markalarına çok önem vermektedir. Bir iletişim uzmanı, “Bir erkek ne kadar fazla saça sahipse, o kadar öz güvene sahiptir” demektedir.

Erkeklerin Beden Dili – Bölüm 2” bitti,  “Erkeklerin Beden Dili – Bölüm 3“‘e buradan devam edebilirsiniz.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir