Erkeklerin Beden Dili – Bölüm 1

Posted by on Aralık 21, 2012 in Erkeklerin Beden Dili - Bölüm 1 | 0 comments

Erkeklerin Beden Dili – Bölüm 1

Erkeklerin Beden Dili – Bölüm 1 yazımızda, yeni tanıştığınız erkek arkadaşınızın ya da bir süredir beraber olduğunuz erkek arkadaşınızın aslında neler düşündüğünü Beden Diline bakarak anlayabileceğinizi anlatıyoruz. “Erkeklerin Beden Dili” yazı dizisini 3 bölüm halinde yayınlayacağız. Her bir bölümde onun aklından geçenleri nasıl dışarıya vurduğunu göstereceğiz.

Kadınlar İçin Erkeklerin Beden Dilini Okumak

Artık erkek arkadaşınızın gerçek yüzünü öğrenmek için altı ay beklemeye gerek yok. “Kadınlar İçin Erkeklerin Beden Dili Sırları”’nı açığa çıkaran bu yazıyı okuyup uygulamaya başladıktan sonra, bir erkeği altı dakikada tanımayı da başarabileceksiniz. Bir erkeğin eylemleri onun karakterini ve kişisel alışkanlıklarını açığa vurur. Özellikle de başkaları tarafından izlenmediğini düşündüğü anlarda. Bu yüzden erkek arkadaşınızın beden dilini görmeye ve kodlarını çözümlemeye daha fazla önem verin.

Erkekleri Cezbetmek Sanatı - Erkeklerin Beden Dili

Erkekleri Cezbetmek Sanatı

İlgilendiğiniz erkeğin beden dilini anlamak ve onu  daha iyi tanımak için aşağıdaki bilgileri değerlendirin…

  • En Sevdiği Spor Dalı

İlgilendiğiniz erkek, koşmak ya da yüzmek gibi tek başına yapılan bir spor ile ilgileniyorsa, bağımsızlığına önem veren ve tek başına zaman geçirmek isteyen biri olabilir.

Eğer futbol, basketbol gibi takım sporlarından hoşlanıyor ise, rekabetçi bir özelliğe sahip olabilir. Ve bu özellik onun yaşamının bütün alanlarını kaplamış olabilir. Böyle erkekler tuttukları takımlarının taraftarlarıyla takılmaktan hoşlanırlar. Bazı erkekler de, kesin olarak sporla ilgilenmez. Bunların bir kısmı kendisini bağımsız düşünür olarak adlandırır.

  • Uzun Süredir Kimlerle Takıldığı

Çocukluk arkadaşlarıyla ilişkilerini halen sürdüren yetişkin erkeklerin en güçlü özellikleri sadakatleridir. Böyle bir erkeği kolay kolay değiştiremezsiniz. Bu yüzden sabırlı olmak zorundasınız. Onların güvenini kazanmak zaman alacaktır.

Eğer hoşlandığınız erkeğin yakın arkadaşları onun yaşamının farklı alanlarından ise, o zaman onu yeğeninizin düğününe davet etmekten korkmayın. Böyle bir erkek, yabancılar ile tanışmaktan sıkılmayacaktır. Yeni karşılaşacağı durumlara kolayca adapte olacaktır.

  • Kredi Kartı mı Kullanıyor, yoksa Nakit mi?

İlgilendiğiniz erkek kredi kartıyla ödemekten hoşlanıyorsa, statü meraklısı olabilir. Böyle bir erkek, hırslı olabilir ve öz güven duygusu yüksek olabilir. Maddi hedeflerine erişmek potansiyeline sahiptir.

Her zaman nakit olarak ödeyen bir erkek ise, kendine yeterli olmaktan ve bağımsız olmaktan hoşlanan bir erkektir. Böyle bir erkeği yönlendirmek zor olabilir. Eğer cüzdanı boşalırsa, sizin cüzdanınıza dayanmak isteyebilir. Bu yüzden dikkatli olun.

  • Kötü Alışkanları

Eğer hoşlandığınız erkek bir kumarbaz ise, risk almaya meyillidir. Bu da onu eğlenceli kılar. Böyle bir erkeğin aşırı iyimserliği, bir takım zorluklar doğurabilir ve onun gerçeklik ile yüzleşimine engel olabilir.

Aşırı sigara içen erkekler ise, genellikle kaygı duygusuna sahiptirler. Onları bu kaygıdan uzaklaştırmak zor olabilir.

Eğer ilişki kurduğunuz erkek alkol bağımlısı ise, yoğun bir güvensizlik duygusunu alkolün arkasına saklıyor olabilir.

  • İletişim Kuruş Tarzı

İlgilendiğiniz erkek, sizinle telefonda konuşmak yerine, size e-posta atmayı tercih ediyorsa, içine kapanık biri olabilir. Düşüncelerini önce düzene sokarak aktarmaya müsaade eden bir iletişim aracını kullanıyor oluşu, onun gerçek yüzünü ya da hakiki kendiliğini göstermekten çekinen bir tip olduğunu gösterebilir.

İlgilendiğiniz erkek telefonunuza mesaj atmak bağımlısı ise, sürekli olarak sizin dikkatinizi kendi üzerine çekmek istiyordur ve kendi güven duygusu için buna ihtiyaç duyuyordur.

Eğer sevgiliniz sizin ile telefonda uzun uzun konuşmaktan hoşlanıyor ise, biraz eski kafalı biri olabilir. Her şeyi kitabına uydurmak isteyen biri olabilir. Sizinle samimi olmaktan korkmayan biri olabilir.

  •  Giysilerinizin Onun Üzerindeki Etkisi

Eğer ilgilendiğiniz erkek, sizi gece kıyafetleri yerine, bir blue jean ve bir tişört ile görmeyi tercih ediyorsa, yere sağlam basan, dış görünüşe aldanmayan birisi olabilir.

Eğer ilgilendiğiniz erkek dış görünüşünüze ve gösterişli kıyafetlere önem veren bir erkek ise, prestij meraklısı olabilir. Muhtemelen iyi para kazanıyordur ve paranın hayatındaki önemi çok fazladır.

Eğer sizin seksi bir kadın gibi giyinişinizi istiyorsa, ego patlayışları yaşamaktan hoşlanan biri olabilir. Hayranlık ve düşmanlık duyguları uyandırmaya meraklı biri olabilir.

“Erkeklerin Beden Dili – Bölüm 1” bitti. Erkeklerin Beden Dili – Bölüm 2” ye buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Konular:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir